Mikołajki dla Aktywnego Młodego Warszawiaka

W imieniu Polskiego Towarzystwa Naukowego Adaptowanej Aktywności Fizycznej, Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie oraz Akademickiego Związku Sportowego Warszawa serdecznie zapraszamy uczniów trzecich klas warszawskich szkół podstawowych do udziału w mikołajkowej imprezie sportowej: „Mikołajki dla Aktywnego Młodego Warszawiaka”.

Wydarzenie odbędzie się w środę 14 grudnia 2022 r. na obiektach sportowych AWF Warszawa ul. Marymoncka 34.

Na dzieci czeka moc atrakcji sportowych, wszystko w rytm muzyki puszczanej przez DJ UCHO. Rozgrzewkę i pierwsze animacje poprowadzi Kacper KACPA Lachowicz trener koszykówki, ale i mistrz w zachęcaniu do aktywności fizycznej. Będą z nami prawdziwi mistrzowie: Agnieszka Kobus-Zawojska wicemistrzyni olimpijska z czwórki wioślarskiej z Tokio.

Zapewniamy wiele atrakcji sportowych przygotowanych specjalnie z okazji mikołajek, wśród nich będą:  pneumatyczna ścieżka zdrowia, brama radarowa, blazepod – czas reakcji, piłkarzyki XXL, koszykówka 3x3, boisko pompowane, 3x3 piłka ręczna oraz kącik plastyczny. Dzieci będą mogły sprawdzić jak wysoko i daleko skaczą, jak długo będą mogły utrzymać się na drążku i jak szybko biegają, a może znajdzie się wśród nich mistrz dryblingu, celnych zagrań lub po prostu będą chciały zagrać w koszykówkę, piłkę ręczną czy TEQBALL.

Wszystkich atrakcji dzieci będą mogły doświadczyć pod okiem instruktorów i trenerów sportowych.

Na uczestników wydarzenia czekają pamiątkowe koszulki Programu Aktywność Młodego Warszawiaka oraz dla aktywnych młodych warszawiaków medale!

W gronie uczestniczących szkół zostanie wylosowany stół do TEQBALL oraz sprzęt sportowy. Większa liczba klas ze szkoły to większa szansa na wygraną!

Plan wydarzenia

Limity miejsc zostały wypełnione!

Wzór listy imiennej uczestników

Pierwsza grupa:

INFOPAK

• 9:00 – 9:30 – rejestracja, przebieranie dzieci w stroje sportowe
  • 9:30 – uroczyste otwarcie wydarzenia
  • 9:30 – 10:30 – wspólne animacje dla wszystkich uczestników
  • 10:30 – 11:30 – „Aktywność Młodego Warszawiaka” – atrakcje w strefach sportowych i warsztaty edukacyjne.
  • Około 11:30 – Ceremonia wręczenia nagród i zakończenie wydarzenia

Druga grupa:

INFOPAK

• 12:00 – 12:30 – rejestracja, przebieranie dzieci w stroje sportowe
  • 12:30 – uroczyste otwarcie wydarzenia
  • 12:30 – 13:30 – wspólne animacje dla wszystkich uczestników
  • 13:30 – 14:30 – „Aktywność Młodego Warszawiaka” – atrakcje w strefach sportowych i warsztaty edukacyjne.
  • Około 14:30 – Ceremonia wręczenia nagród i zakończenie wydarzenia

Co zrobić, aby się zapisać?

Zgłoszenia klas przyjmowane są poprzez formularz internetowy.

Każde dziecko musi posiadać zgodę prawnego opiekuna na udział w wydarzeniu, akceptację regulaminu oraz oświadczenie o braku przeciwskazań zdrowotnych.

Nauczyciel/opiekun grupy musi posiadać podpisane oświadczenie uczestnictwa w wydarzeniu na warunkach określonych w regulaminie.

Dla kogo?

• Uczniowie klas trzecich warszawskich szkół podstawowych
  • Udział w wydarzeniu jest bezpłatny

Dodatkowych informacji o wydarzeniu udzielają:

Joanna Żuchowska: joanna.zuchowska@awf.edu.pl tel. 22 8340636

Rafał Jachimiak: rafal.jachimiak@azs.pl tel. 502 653 940

Wydarzenie na FB

Organizator:  Polskie Towarzystwo Naukowe Adaptowanej Aktywności Fizycznej

Wykonawca: Main Events

Partnerzy: AWF Warszawa, AZS Warszawa

Projekt finansowany ze środków m.st. Warszawy

Zapraszamy także do udziału w Warsztatach Animacyjnych Programu Aktywność Młodego Warszawiaka.

data publikacji: 2022.12.12