Nasi eksperci w mediach

Prof. dr hab. Zbigniew Dziubiński gościem Jarosława Gugały w programie Polsat News nt. Jakie są społeczne oczekiwania wobec sportowców i w jaki sposób presja otoczenia może wpłynąć na wynik meczu?, 22.11.2017.

Dr Przemysław Zybko z Zakładu Sportów Wodnych i Zimowych w wywiadzie prasowym dla Portalu Wyborcza opowiada, jak uprawianie kitesurfingu wpływa na ciało, 12.06.2017.

Pracownicy Wydziału Wychowania Fizycznego dr Anna Kopiczko z Zakładu Antropologii i Promocji Zdrowia oraz dr Karol Gryko z Zakładu Lekkoatletyki i Gier Sportowych udzielają wywiadu w filmowej relacji na żywo podczas 21. Pikniku Naukowego na Stadionie Narodowym, 03.06.2017.

Prof. dr hab. Zbigniew Dziubiński z Zakładu Filozofii i Socjologii w programie publicystycznym Onet Rano, nadawanym na żywo, udziela wywiadu Jarosławowi Kuźniarowi i odpowiada na pytania internautów, 31.05.2017.

Prof. dr hab. n. med. Marek Szczepkowski z Zakładu Rehabilitacji w Chorobach Wewnętrznych i Chirurgii w rozmowie z Grzegorzem Miecugowem w programie Inny Punkt Widzenia, w którym autor rozmawia z czołowymi postaciami świata nauki, kultury i sztuki, 09.02.2015.