Kierunki objęte rekrutacją

Wydział Wychowania Fizycznego

Kierunek wychowanie fizyczne

Studia II stopnia niestacjonarne

Studia II stopnia na  kierunku wychowanie fizyczne mogą podjąć tylko ci kandydaci, którzy na studiach I stopnia zrealizowali nie mniej niż 60% treści dla kierunku wychowanie fizyczne zgodnych z obszaru kształcenia nauk medycznych, nauk o zdrowiu lub nauk o kulturze fizycznej określonym w załączniku nr 6 do rozporządzenia ministra nauki i szkolnictwa wyższego z dnia 2 listopada 2011 r. w sprawie Krajowych Ram Kwalifikacji dla Szkolnictwa Wyższego (Dz. U. nr 253 poz. 1520) i uzyskały nie mniej niż 60% punktów ECTS z zakresu treści dla kierunku wychowanie fizyczne z obszaru kształcenia nauk medycznych, nauk o zdrowiu lub nauk o kulturze fizycznej określonych w ww. rozporządzeniu oraz na studiach I stopnia uzyskali efekty kształcenia, o których mowa  rozporządzeniu ministra nauki i szkolnictwa wyższego z dnia 17 stycznia 2012 r. w sprawie standardów kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela, z zastrzeżeniem zapisów ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym, o przeprowadzaniu potwierdzania efektów uczenia się.

Kierunek sport

Studia II stopnia stacjonarne

Studia realizowane będą w 2 specjalnościach: trenerskiej i menadżerskiej.

Specjalność trenerska - dla absolwentów studiów I stopnia kierunków: sport lub wychowanie fizyczne lista rangowa zostanie stworzona w oparciu o średnią ocen uzyskanych przez kandydatów na studiach I stopnia.

Specjalność menadżerska

Lista rangowa zostanie stworzona w oparciu o średnią ocen uzyskanych przez kandydatów na studiach I stopnia.

Wydział Turystyki i Rekreacji

Kierunek turystyka i rekreacja

Studia II stopnia niestacjonarne

Wydział Rehabilitacji

Kierunek fizjoterapia

Studia II stopnia stacjonarne

Studia II stopnia na  kierunku fizjoterapia podjąć mogą jedynie kandydaci, którzy ukończyli studia I stopnia na kierunku fizjoterapia z zastrzeżeniem zapisów ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym, o przeprowadzaniu potwierdzania efektów uczenia się.