Kierunki objęte rekrutacją

Wydział Wychowania Fizycznego

Kierunek wychowanie fizyczne

Studia II stopnia niestacjonarne

Studia II stopnia na  kierunku wychowanie fizyczne mogą podjąć jedynie kandydaci, którzy na studiach I stopnia uzyskali efekty kształcenia dla kierunku wychowanie fizyczne z obszaru kształcenia w zakresie nauk medycznych i nauk o zdrowiu oraz nauk o kulturze fizycznej zgodnie z przepisami aktualnego rozporządzenia w sprawie charakterystyk drugiego stopnia Polskiej Ramy Kwalifikacji (Dz. U. z 2016 r., poz.1594) oraz standardy kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela, o których mowa w Rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 17 stycznia 2012 r., z zastrzeżeniem zapisów ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym, o przeprowadzaniu potwierdzania efektów uczenia się oraz uznawania zajęć zaliczonych przez studenta w jednostce organizacyjnej uczelni macierzystej lub w innej uczelni, w tym zagranicznej.

Kierunek sport

Studia II stopnia stacjonarne

Studia realizowane będą w 2 specjalnościach: trenerskiej i menadżerskiej.

Specjalność trenerska - dla absolwentów studiów I stopnia kierunków: sport lub wychowanie fizyczne lista rangowa zostanie stworzona w oparciu o średnią ocen uzyskanych przez kandydatów na studiach I stopnia.

Specjalność menadżerska

Lista rangowa zostanie stworzona w oparciu o średnią ocen uzyskanych przez kandydatów na studiach I stopnia.

Wydział Turystyki i Rekreacji

Kierunek turystyka i rekreacja

Studia II stopnia niestacjonarne

Wydział Rehabilitacji

Kierunek fizjoterapia

Studia II stopnia stacjonarne

Studia II stopnia na  kierunku fizjoterapia podjąć mogą jedynie kandydaci, którzy ukończyli studia I stopnia na kierunku fizjoterapia z zastrzeżeniem zapisów ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym, o przeprowadzaniu potwierdzania efektów uczenia się.

Kierunek pielęgniarstwo

Studia II stopnia stacjonarne

Studia II stopnia na  kierunku pielęgniarstwo podjąć mogą jedynie kandydaci, którzy ukończyli studia I stopnia na kierunku pielęgniarstwo z zastrzeżeniem zapisów ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym, o przeprowadzaniu potwierdzania efektów uczenia się.