Kierunki objęte rekrutacją

Kierunek wychowanie fizyczne

Studia II stopnia stacjonarne

Studia II stopnia niestacjonarne

Studia II stopnia na kierunku wychowanie fizyczne mogą podjąć jedynie kandydaci, którzy na studiach I stopnia uzyskali efekty kształcenia dla kierunku wychowanie fizyczne z obszaru kształcenia w zakresie nauk medycznych i nauk o zdrowiu oraz nauk o kulturze fizycznej zgodnie z przepisami aktualnego rozporządzenia w sprawie charakterystyk drugiego stopnia Polskiej Ramy Kwalifikacji (Dz.U. 2016 poz.1594) oraz standardy kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela, o których mowa w Rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 17 stycznia 2012 r., z zastrzeżeniem zapisów ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym, o przeprowadzaniu potwierdzania efektów uczenia się oraz uznawania zajęć zaliczonych przez studenta w jednostce organizacyjnej uczelni macierzystej lub w innej uczelni, w tym zagranicznej.

Kierunek sport

Studia II stopnia stacjonarne realizowane będą w 2 specjalnościach: trenerskiej i menadżerskiej.

Specjalność trenerska -  mogą podjąć jedynie kandydaci, którzy ukończyli studia I stopnia na kierunku wychowanie fizyczne lub sport.

Specjalność menadżerska - lista rangowa zostanie stworzona w oparciu o średnią ocen uzyskanych przez kandydatów na studiach I stopnia.

Wydział Turystyki i Rekreacji

Kierunek turystyka i rekreacja

Studia II stopnia stacjonarne

Studia II stopnia niestacjonarne

Wydział Rehabilitacji

Kierunek fizjoterapia

Studia II stopnia stacjonarne na kierunku fizjoterapia mogą podjąć jedynie kandydaci, którzy ukończyli studia I stopnia na kierunku fizjoterapia z zastrzeżeniem zapisów ustawy - Prawo o szkolnictwie wyższym, o przeprowadzaniu potwierdzania efektów uczenia się oraz uznawania zajęć zaliczonych przez studenta w jednostce organizacyjnej uczelni macierzystej lub w innej uczelni, w tym zagranicznej.

Kierunek pielęgniarstwo

Studia II stopnia stacjonarne na kierunku pielęgniarstwo mogą podjąć jedynie kandydaci, którzy ukończyli studia I stopnia na kierunku pielęgniarstwo z zastrzeżeniem zapisów ustawy - Prawo o szkolnictwie wyższym, o przeprowadzaniu potwierdzania efektów uczenia się oraz uznawania zajęć zaliczonych przez studenta w jednostce organizacyjnej uczelni macierzystej lub w innej uczelni, w tym zagranicznej.