Aktualności rekrutacji

Jeśli chcesz być na bieżąco, to zapraszamy do śledzenia aktualności.

Rekrutacja na studia w roku akademickim 2024/2025 na wszystkie kierunki studiów rozpocznie się 8 maja 2024 r. od godz. 9.00 uruchomieniem Systemu Elektronicznej Rekrutacji (SER)

Dodatkowa rekrutacja na studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia  została zamknięta dnia 10 września 2024 r.

na kierunki studiów: wychowanie fizyczne stacjonarne i niestacjonarne, sport oraz turystyka i rekreacja.

O przyjęciu na studia decyduje punktacja ocen ze świadectwa dojrzałości.

11 września 2024 r. Kandydatki/ci otrzymają  zawiadomienie na indywidualne  konto w SER oraz maila.

Zakwalifikowani komplet dokumentów składają dnia 12 - 13 września 2024 r. o godz. 9:00-13:00 w SG-4.

Szczegółowy harmonogram egzaminów wstępnych

1. Studia stacjonarne I stopnia kierunek wychowanie fizyczne - w dniach 2 - 3 lipca  2024 roku:

Plan egzaminów wstępnych (mapka)

2. Studia stacjonarne I stopnia kierunek sport - w dniach 4 - 5 lipca 2024 roku:

Plan egzaminów wstępnych (mapka)

3. Studia stacjonarne I stopnia kierunek turystyka i rekreacja - w dniu  12 lipca 2024 roku:

Plan egzaminów wstępnych (mapka)

4. Studia stacjonarne I stopnia kierunek fizjoterapia - w dniach 8 - 9 - 10 - 11 lipca 2024 roku:

Plan egzaminów wstępnych (mapka)

Obowiązek wykonania badań u lekarza medycyny pracy

Kandydatki i Kandydaci na kierunki studiów: wychowanie fizyczne, sport, fizjoterapia oraz turystyka i rekreacja w dniu przyjazdu na egzamin sprawności fizycznej muszą przedstawić zaświadczenie o stanie zdrowia, wydane tylko przez lekarza medycyny pracy na podstawie skierowania wydanego przez AWF.

Brak zaświadczenia spowoduje NIEDOPUSZCZENIE  do dalszego etapu postępowania kwalifikacyjnego.

Na kierunki studiów: pielęgniarstwo, terapia zajęciowa , wychowanie fizyczne studia niestacjonarne Kandydaci dostarczają zaświadczenie lekarza medycyny pracy po zakwalifikowaniu się na studia.

Skierowanie dostępne na profilu kandydata w SER, badania wykonujemy w miejscu zamieszkania.

Lista placówek w województwie mazowieckim, gdzie można bezpłatnie wykonać badania lekarskie

Podstawa prawna: rozporządzenie MZ z dnia 26 sierpnia 2019 r. w sprawie badań lekarskich kandydatów do szkół ponadpodstawowych lub wyższych i na kwalifikacyjne kursy zawodowe, uczniów i słuchaczy tych szkół, studentów, słuchaczy kwalifikacyjnych kursów zawodowych oraz doktorantów (Dz. U. 2019, poz. 1651).

Badania wykonywane są codziennie we wszystkie dni robocze po wcześniejszej rejestracji telefonicznej w  MWOMP :

1) Warszawa, Al. Wojska Polskiego 25, r Rejestracja telefoniczna – tel. 22 560 00 70 lub 22 560 00 72 w godzinach od 730 do 1500

2) Płock, ul. Kolegialna 17, Rejestracja telefoniczna – tel. 24 267 84 60 w godzinach od 800 do 1500

3) Radom, ul. Rodziny Winczewskich 5, Rejestracja telefoniczna – tel. 48 330 93 11 w godzinach od 800 do 1500

Wykaz jednostek z terenu województwa mazowieckiego do wykonywania badań lekarskich DO POBRANIA

Badania te są bezpłatne w w/w placówkach. Uczelnia nie ponosi kosztów przeprowadzonych badań przez inne placówki. Koszty ponosi kandydat.

Badania płatne lekarz medycyny pracy

Kandydacie, jeśli nie zdążyłeś wykonać badań u lekarza medycyny pracy, takie badania studentów i kandydatów dla szkół ponadpodstawowych będzie można wykonać ODPŁATNIE  w Gabinecie Medycyny Pracy  01 -698 Warszawa ul. Władysława Smolińskiego 2/lok.U1 tel. 790 809 829. (od Podleśnej i Lektykarskiej 0d AWF 15 minut)

Otwarty będzie zgodnie z terminarzem w godzinach rekrutacji w razie gdyby kandydaci nie posiadali odpowiednich zaświadczeń na egzaminy sprawnościowe od godz.7:30 do 15:00.

Brak elementów do wyświetlenia