Juwenalia

Juwenalia to najważniejsze święto dla każdego studenta, które po latach wraca na teren AWF Warszawa. Juwenalia Różne Pokolenia to nie tylko koncerty, ale również cały dzień atrakcji połączonych ze sportem, promocją zdrowia i najlepszą zabawą. Juwenalia te będą organizowane przy okazji Jubileuszu 95-lecia AWF Warszawa we współpracy z zaprzyjaźnionymi uczelniami.

W ramach wydarzenia poza znakomitymi artystami polskiej sceny muzycznej wystąpią również debiutanci ze środowisk studenckich, którzy zostaną wyłonieni w procedurze konkursowej na każdej uczelni. Chcemy w ten sposób wesprzeć młodych artystów, którzy często mają problem dotarcia do szerszego grona odbiorców. Cała impreza będzie miało również charakter charytatywny ze specjalną strefa Golden Circle dla pacjentów onkologii/kardiologii oraz dobrowolną zbiórką na fundację wspierającą te osoby. Dla naszych uczestników będzie również przygotowana ogromna strefa partnerska, gdzie nie tylko będą mogli nasycić swój głód, czy pragnieniu, ale również poznać topowe marki z całego świata.

Zapraszamy do obserwowania naszych mediów społecznościowych:

Tik Tok