Zajęcia w Muzeum Sportu i Turystyki

Studenci II roku kierunku Turystyka i Rekreacja spotkali się z kierownikiem Działu Edukacji i Obsługi Klienta Muzeum Sportu i Turystyki, Panem Michałem Puszkarskim. Zajęcia w muzeum, realizowane w ramach przedmiotu Rynek Usług Turystycznych, były poświęcone omówieniu zawodu przewodnika muzealnego i edukatora. Pan Michał, oprócz przedstawienia profilu zawodowego pracownika obiektu kultury, opowiedział historię swojej kariery w muzealnictwie, która rozpoczęła się od pasji żeglarskiej.

Podczas spotkania było miejsce na pytania i dyskusję na temat rozwoju zawodowego absolwentów kierunków turystyczno - rekreacyjnych. Po spotkaniu studenci mieli okazję uczestniczyć w pokazie udzielenia pierwszej pomocy oraz zwiedzić wystawę.

Wydarzenie było kolejną inicjatywą realizowaną w ramach podpisanego porozumienia o współpracy między MSiT a AWF Warszawa.

Zdjęcie: Dominika Burdzińska

data publikacji: 2023.12.20