Zaczynamy WF z AWF

Rozpoczynamy realizację programu „Aktywny powrót do szkoły” przygotowanego przy współpracy z MEiN i AWF z całej Polski, którego koordynatorem jest JM prof. Bartosz Molik Rektor AWF Warszawa. Celem projektu jest poprawa i monitoring stanu kondycji fizycznej dzieci i młodzieży po powrocie do zajęć stacjonarnych – walka ze skutkami pandemii koronawirusa.

Każdy chętny nauczyciel wychowania fizycznego ze szkoły podstawowej, średniej i nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej może zapisać się na jedno szkolenie przez formularz udostępniony na stronie programu www.wfzawf.pl. Rejestracja będzie otwarta do końca roku szkolnego.

Szczegóły na temat szkoleń są dostępne na stronie programu oraz Ministerstwa Edukacji i Nauki, które finansuje przedsięwzięcie.

Partnerem projektu jest Akademicki Związek Sportowy.

data publikacji: 2021.04.08