Warsztaty Animacyjne Programu Aktywność Młodego Warszawiaka

W imieniu Polskiego Towarzystwa Naukowego Adaptowanej Aktywności Fizycznej oraz Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie serdecznie zapraszamy uczniów trzecich klas warszawskich szkół podstawowych do udziału w Warsztatach Animacyjnych Programu Aktywność Młodego Warszawiaka.

Podczas Warsztatów przekazujemy, jak dbać o własne zdrowie poprzez regularną aktywność fizyczną, prawidłowe nawyki żywieniowe, dbałość o prawidłową postawę ciała oraz jak walczyć z nadwagą i otyłością oraz chorobami cywilizacyjnymi, w dążeniu do zdrowia fizycznego i psychicznego.

Naszym celem jest poznanie Waszych potrzeb, podzielenie się naszą wiedzą i przygotowanie w przyszłości oferty edukacyjnej i sportowej, która będzie dla Was atrakcyjna, będzie zachęcała do aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia. Liczymy, że z Waszą pomocą przygotujemy receptę na zdrowe życie, receptę składającą się z zajęć rekreacyjno-sportowych i zasad, które pomogą nam być zdrowymi fizycznie i psychicznie warszawiankami i warszawiakami.

Program Aktywność Młodego Warszawiaka to także wydarzenia rekreacyjne dla uczniów trzecich klas, tak aby młodzi mieszkańcy Warszawy mogli nie tylko teoretycznie, ale również praktycznie poznać pozytywne aspekty aktywności fizycznej.

Dla kogo?

Uczniowie klas trzecich warszawskich szkół podstawowych – obecni dziesięciolatkowie

Co zrobić, aby wziąć udział w programie?

Wystarczy, aby nauczyciel z klasy, po uzyskaniu zgody dyrekcji szkoły wypełnił:

Formularz rejestracyjny

Termin zgłoszeń

Termin składania zgłoszeń na warsztaty animacyjne upływa 14 grudnia 2022 r.

Koszt udziału w programie?

Udział w projekcie jest bezpłatny

Nagrody:

• Każda klasa otrzyma wagę lekarską oraz miarkę, tak aby dzieci mogły monitorować swój rozwój fizyczny
  • Wszyscy uczestnicy otrzymają koszulki z logo Programu

Kim jesteśmy?

Reprezentujemy Polskie Towarzystwo Naukowe Adaptowanej Aktywności Fizycznej.

Jesteśmy specjalistami w obszarze kondycji fizycznej, aktywności fizycznej, dietetyki, w większości jesteśmy pracownikami i studentami AWF Warszawa.

Jest nam bardzo bliskie Wasze zdrowie, zdrowie warszawiaków, dbamy także o to, aby aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie było częścią Waszego życia.

Zakres działań

Dodatkowych informacji udzielają: