V edycja projektu „Legia Akademicka”

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, podobnie jak w latach minionych, zamierza przystąpić do programu ochotniczego szkolenia wojskowego studentów „Legia Akademicka” realizowanego w roku akademickim 2021/2022.

Program Legii Akademickiej składa się z 2 etapów:

1. Etap - zajęcia teoretyczne realizowane na terenie AWF Warszawa.
  2. Etap - praktyczny, w wytypowanych jednostkach wojskowych na terenie całego kraju.

Rekrutacja w naszej Uczelni (moduł podstawowy i podoficerski) została przedłużona do 18 listopada 2021 r.

Aby wziąć udział w V edycji programu w naszej Alma Mater należy wypełniony wniosek (wraz z zaświadczeniem stwierdzającym, że jest się studentem) złożyć w Kancelarii Głównej Uczelni z dopiskiem „Legia Akademicka” lub przesłać pocztą na adres:

Józef Czyżowski

Biuro Rektora AWF Warszawa

ul. Marymoncka 34, 00-968 Warszawa z dopiskiem „Legia Akademicka”

Koordynator programu „Legia Akademicka” w AWF Warszawa (moduł podstawowy i podoficerski):

inż. Józef Czyżowski

tel. 22 834 034 31 wew. 501 lub 725 880 292