Trójstronna współpraca w ramach praktyk menedżerskich

W dniu 13 lipca br. w Auli AWF Warszawa odbyło się uroczyste rozdanie certyfikatów uczestnictwa w praktykach menedżerskich w AZS Warszawa.

Zaproszonych gości oraz studentów, którzy odbyli praktykę, przywitała dr hab. Jolanta Żyśko, Prorektor ds. Promocji i Rozwoju Uczelni.

Podczas uroczystości podpisano trójstronne porozumienie o współpracy w ramach praktyk menedżerskich Uczelni z AZS Warszawa oraz z Klubem Sportowym AZS-AWF Warszawa.

Podpisy na dokumentach złożyli: prof. Jakub Adamczyk, Dziekan Wydziału Wychowania Fizycznego AWF Warszawa, Michał Obukowicz, dyrektor KS AZS AWF Warszawa oraz Rafał Jachimiak, wiceprezes AZS Warszawa. Koordynatorem praktyk menedżerskich z ramienia AZS Warszawa jest Piotr Żebrowski.

Wszystkim studentom, którzy ukończyli praktyki i odebrali certyfikaty, życzymy dalszych osiągnięć na ścieżce zdobywania wiedzy oraz trzymamy kciuki za sukcesy zawodowe!

data publikacji: 2021.07.15