Ogólnopolskie Sympozjum Naukowe - Kultura fizyczna a komunitaryzm i liberalizm

W imieniu Salezjańskiej Organizacji Sportowej Rzeczypospolitej Polskiej zapraszamy pracowników i studentów Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie do udziału w jubileuszowym Ogólnopolskim Sympozjum Naukowym nt. Kultura fizyczna a komunitaryzm i liberalizm oraz spotkaniu wigilijno-świątecznym. Sympozjum i spotkanie wigilijno-świąteczne odbędą się w sobotę 10 grudnia br. w Auli im. Jana Pawła II Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie przy ul Dewajtis 5 oraz w Domu Rekolekcyjno-Formacyjnym w Warszawie przy ul. Dewajtis 3. Początek o godz. 10.00 w Auli im. Jana Pawła II.

Współorganizatorem Sympozjum jest Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Patronatem honorowym objął Sympozjum Kamil Bortniczuk, Minister Sportu i Turystyki oraz JM prof. dr hab. Bartosz Molik, Rektor naszej Uczelni. Sympozjum otworzy Prorektor ds. Nauki dr hab. prof. AWF Paweł Tomaszewski.

Zostanie wygłoszonych sześć referatów, w tym trzy przez pracowników naszej uczelni: prof. dr. hab. Jerzego Nowocienia, dr hab. Joannę Femiak i dr. Krzysztofa Zuchorę. Każdy z uczestników otrzyma monografię zatytułowaną jak Sympozjum. Życzenia świąteczne złoży ks. dr Tadeusz Jarecki SDB, Inspektor Towarzystwa Salezjańskiego w Warszawie.

Zapraszamy na ucztę intelektualną, duchowo-świąteczną, artystyczną oraz kulinarną.

Program wydarzenia

data publikacji: 2022.12.02