Świąteczne spotkanie Rektorów AWF Warszawa

W dobie pandemii nie odbyło się tradycyjne spotkanie świąteczne społeczności akademickiej z władzami uczelni, ale Rektor prof. dr hab. Bartosz Molik zaprosił na wigilię byłych rektorów AWF Warszawa oraz prorektorów i dziekanów.

W niekonwencjonalnym spotkaniu opłatkowym (z zachowaniem reżimu epidemicznego), które odbyło się 16 grudnia br., uczestniczyli: prof. dr hab. Henryk Sozański (rektor trzech kadencji 2005-2008, 1999-2002, 1996-1999), prof. dr hab. Alicja Przyłuska-Fiszer (2008-2012), prof. dr hab. Andrzej Wit (2002-2005) oraz Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia dr hab. Ida Wiszomirska prof. AWF, Prorektor ds. Promocji i Rozwoju Uczelni dr hab. Jolanta Żyśko, Prorektor ds. Nauki dr hab. Paweł Tomaszewski prof. AWF a także dziekani: Wydziału Rehabilitacji dr hab. Natalia Morgulec-Adamowicz prof. AWF i Wydziału Wychowania Fizycznego dr hab. Jakub Adamczyk prof. AWF.

Na spotkaniu panowała serdeczna atmosfera, sprzyjająca wymianie myśli i doświadczeń.

data publikacji: 2020.12.17