Sukcesy studentów AWF Warszawa w Akademickich Mistrzostwach Polski

Z przyjemnością i satysfakcją informujemy o sportowych sukcesach naszych studentów:

• W rywalizacji w ramach Akademickich Mistrzostw Polski nasi studenci punkty zdobywali w 21 dyscyplinach.
  • Zajęliśmy I miejsce wśród Akademii Wychowania Fizycznego, zaś w klasyfikacji generalnej AWF Warszawa został sklasyfikowany na 13 miejscu na 133 uczelnie zdobywając 1186,5 pkt.
  • W klasyfikacji medalowej zdobyliśmy 29 medali zajmując I miejsce wśród Akademii Wychowania Fizycznego i V miejsce w ogólnej klasyfikacji medalowej.

Sukcesy naszych studentów są efektem ich wielogodzinnej pracy i wielkiego wysiłku oraz zaangażowania trenerów i opiekunów poszczególnych sekcji sportu uczelnianego, w naszej Alma Mater działa 16 sekcji.

Na uwagę zasługuje fakt, że Klub Sportowy AZS AWF Warszawa znakomicie wywiązał się z zapisów w umowie dotyczących obsługi sportu uczelnianego.

Przy okazji zapraszamy na Galę Sportu Akademickiego 2020. Tegoroczne podsumowanie zmagań sportowych i organizacyjnych AZS (m.in. sportowe podsumowanie roku akademickiego 2019/2020) odbędzie się w tym roku wirtualnie 15 grudnia o godz. 16.00. Transmisja z wydarzenia będzie dostępna w serwisie Pasja AZS, kanałach społecznościowych AZS na Facebooku i YouTube.

data publikacji: 2020.12.14