Sukces AWF Warszawa w zawodach pucharowych Nordic Walking

W sobotę 27 kwietnia br. w Konstancinie-Jeziornie drużyna AWF Warszawa zainaugurowała Puchar Regionalny Nordic Walking, który zaliczany jest do zawodów Pucharu Polski Nordic Walking. Zawodnicy zmierzyli się ze sobą  oraz drużynowo, z podziałem na płeć oraz wiek, na dystansie 10 km. Ten dzień należał do studentów III roku (pierwszy stopień) i II roku (II stopień) z Wydziału Turystyki i Rekreacji, którzy realizują program specjalizacji Nordic Walking.  Wszystkie miejsca na podium na dystansie 10 km, w kategorii wiekowej 20-29 lat kobiet i mężczyzn, zajęli nasi zawodnicy. Najlepszym okazał się Igor Kriwopust, który z czasem 1 godzina i 6 minut oprócz zwycięstwa w kategorii wiekowej zajął również II miejsce w kategorii OPEN. Natomiast najwyższe miejsce wśród kobiet zajęła Anna Nowakowska.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.

Nasza drużyna pod kierunkiem dr Joanny Piotrowskiej już przygotowuje się do Mistrzostw Polski, które odbędą się w sierpniu w Osielsku.