Stypendia Santander Universidades dla studentów AWF Warszawa 2020/2021

1. Stypendia Santander Universidades dla studentów będą przyznawane jednorazowo za:
a) szczególne zaangażowanie w działalność na rzecz społeczności akademickiej,
b) wysokie osiągnięcia w sporcie,
c) najwyższy wynik w postępowaniu rekrutacyjnym na I rok studiów pierwszego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich rozpoczynających się w roku akademickim 2020/2021.

2. Wniosek o przyznanie Stypendium, należy złożyć poprzez platformę internetową w terminie do 6 grudnia 2020 r. Do wniosku za wysokie osiągnięcia w sporcie dołącza się dokumenty poświadczające wykazywane osiągnięcia.

3. Wnioski o przyznanie Stypendium zostaną rozpatrzone najpóźniej do 11 grudnia 2020 r.

4. Wypłata Stypendium będzie realizowana w formie jednorazowego świadczenia pieniężnego i zostanie przekazana na wskazany rachunek bankowy w Santander Bank Polska, którego stypendysta jest właścicielem głównym.

Szczegółowe informacje dostępne są w Regulaminie przyznawania Stypendiów Santander Universidades w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Pula stypendialna wynosi 50 000 PLN!

Santander Universidades w AWF Warszawa

data publikacji: 2020.11.16