Student AWF Warszawa nominowany do tytułu Młody Kreatywny Branży Eventowej

Jury konkursu Kreatywny Roku Branży Eventowej dokonało wyboru nominowanych w kategorii Młody Kreatywny Branży Eventowej. Miło nam poinformować, że kolejny rok z rzędu student kierunku Turystyka i Rekreacja otrzymał nominację do tak prestiżowej nagrody. Kacper Szczęsny, student 3. roku oraz laureat ubiegłorocznej nagrody, po raz drugi z rzędu znalazł się w gronie nominowanych!

Kategoria Młody Kreatywny Branży Eventowej jest dedykowana osobom młodym, które dopiero rozpoczynają swoją karierę w branży. Tytuł Młodego Kreatywnego Branży Eventowej przyznawany jest studentom do 26. roku życia, którzy dotychczas nie pracowali na stanowisku kreatywnym i dopiero rozpoczynają swoją karierę w branży eventowej.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas finału 12. edycji MP Power Night już 22 kwietnia.

Serdecznie gratulujemy Kacprowi i trzymamy kciuki.

data publikacji: 2024.04.02