Studencki Turniej Futsalu

W niedzielne popołudnie 15 marca br. na obiektach AWF Warszawa królowała halowa piłka nożna - futsal. Stało się tak za sprawą turnieju, przeprowadzonego przez organizację studencką Juvenis. Organizatorzy imprezy postanowili wyrazić stanowczy sprzeciw słowom, że "na AWF-ie nic się nie dzieje!", dlatego zdecydowali zamienić słowa w czyny i rozruszać studentów największej uczelni sportowej w Polsce.

Turniej Futsal był pierwszą imprezą sportową przygotowaną przez Juvenis. Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby wszystko wyszło jak najlepiej i nie zawiedli. Może świadczyć o tym patronat honorowy Jego Magnificencji Rektora prof. Andrzeja Mastalerza, obecność sponsorów: RedBull'a, klubu Relax i AWF Warszawa, oraz ponad setka uczestników wydarzenia z liczną reprezentacją międzynarodową studentów z zagranicy z Programu Erasmus+, a także fakt uroczystego otwarcia imprezy przez Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia, prof. Jolantę Mogiła-Lisowską.

Wszystkim, którzy byli oraz tym, którzy nie byli ale chcieliby być i czekają na kolejne wydarzenia, zalecamy uważne śledzenie profilu Juvenis AWF na Facebooku, już wkrótce zaproszenia na kolejne eventy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

data publikacji: 2015.03.17