Reprezentacja AWF Warszawa podczas International Week w Belgii

Prodziekan dr Joanna Kalecińska, koordynator programu Erasmus dr Katarzyna Dzioban oraz dr Agnieszka Muszyńska i dr Anna Ostrowska – Tryzno, przedstawicielki Wydziału Wychowania Fizycznego, kierunku Turystyka i Rekreacja, wzięły udział w International Week organizowanym przez Thomas More University w Mechelen w Belgii. Podczas wydarzenia zaprezentowały ofertę studiowania na AWF Warszawa.

Wyjazd ten dostarczył mnóstwo atrakcji oraz możliwość nawiązania kontaktów z uczelniami z całego świata. Uczestnicy mieli również okazję wysłuchać inspirujących wykładów ekspertów z dziedziny turystyki i biznesu, w tym prezentowanych przez nasze przedstawicielki tematów: "The active ways of sightseeing. How to explore, feel and experience the city?" prowadzony przez dr Annę Ostrowską-Tryzno oraz "Incentive Travel - Trends and Opportunities" dr Agnieszki Muszyńskiej.

Podczas licznych spotkań nasze reprezentantki prowadziły dyskusje na temat współpracy oraz doskonalenia programów kształcenia z zakresu turystyki i rekreacji, aby sprostać wymaganiom rynku, zwłaszcza w kontekście globalizacji uczelni. Dodatkowo, miały okazję wziąć udział w różnorodnych atrakcjach, takich jak wycieczka rowerowa, charytatywna impreza sportowo-rekreacyjna dla studentów i mieszkańców, oraz zwiedzanie malowniczego miasteczka Mechelen.

Studentów kierunku Turystyka i Rekreacja zachęcamy do aplikowania na wyjazd w ramach programu Erasmus do Thomas More University.

data publikacji: 2024.04.03