Projekt "Doskonałość dydaktyczna uczelni"

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie rozpoczyna realizację projektu

„Doskonałość dydaktyczna uczelni”

współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój,

Oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju

(umowa nr MEiN/2022/DIR/1958, wartość projektu 733 040,70 zł).

Zapraszamy nauczycieli akademickich  AWF Warszawa (części warszawskiej) do udziału w projekcie, jest to dobra okazja do zainwestowania w siebie!

Projekt „Doskonałość dydaktyczna uczelni” jest realizowany w okresie od 1 października 2022 r. do 30 września 2023 r. i skierowany jest do  kadry badawczo-dydaktycznej oraz dydaktycznej części warszawskiej uczelni, chcącej podnieść swoje kompetencje dydaktyczne.

W trakcie realizacji projektu, 92 nauczycieli akademickich może podnieść swoje kompetencje dydaktyczne podczas:

1. Certyfikowanych szkoleń z innowacyjnych metod dydaktycznych [MODUŁ A]

1.1. Przygotowywanie innowacyjnych materiałów dydaktycznych na platformę e-learningową

1.2. Innowacyjne metody dydaktyczne w oparciu o metodologię Flip Blended Learning]

2. Innowacyjnych szkoleń dla dydaktyków praktyków - szkolenia są certyfikowane [MODUŁ B]

2.1. Przygotowanie motoryczne w sporcie

2.2. Prewencja i fizjoterapia w zapobieganiu urazom i przeciążeniom układu ruchu

Uczestnik projektu, jest zobowiązany do udziału w całym MODULE A  lub MODULE B

Do projektu mogą przystąpić pracownicy, którzy:

• są zatrudnieni na umowę o pracę w AWF Warszawa, minimum 1 rok
  • wykonują obowiązki na stanowisku dydaktyka (pozytywna opinia bezpośredniego przełożonego  o dalszym zatrudnieniu)

Szkolenia są bezpłatne!

Rekrutacja do projektu trwa do 14 października 2022 r., liczba miejsc jest ograniczona.

Osoby zainteresowane, zobowiązane są do wypełnienia kompletu dokumentacji rekrutacyjnej - link do dokumentów

Wypełnione i podpisane dokumenty należy przesłać do p. dr Patrycji Bobowik na adres: patrycja.bobowik@awf.edu.pl

Do zobaczenia na szkoleniach!

data publikacji: 2022.10.06