Ostatnie posiedzenie pierwszej Rady Uczelni

W dniu 10 grudnia 2020 r. odbyło się ostatnie posiedzenie pierwszej Rady Uczelni Akademii Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Ten trzeci, po Rektorze i Senacie, organ kolegialny Uczelni został powołany przez Senat Akademii 21 maja 2019 roku, jego kadencja dobiegnie końca 31 grudnia br. Podczas spotkania JM prof. dr hab. Bartosz Molik, Rektor AWF Warszawa podziękował wszystkim członkom Rady za efektywną współpracę i zaangażowanie w wykonywanie zadań na rzecz naszej Uczelni a dr Dorota Gałczyńska-Zych, Przewodnicząca Rady podkreśliła przyjazną atmosferę w relacjach z władzami Akademii. Od 1 stycznia 2021 roku Rada Uczelni AWF Warszawa rozpocznie swoje prace już w nowym składzie osobowym.

Na zdjęciu: Rektor, członkowie Rady spoza wspólnoty akademickiej AWF Warszawa: dr n. med. Dorota Gałczyńska-Zych, dr Joanna Kozłowiec, mgr Adam Krzesiński; ze wspólnoty akademickiej AWF Warszawa: dr hab. prof. AWF Natalia Morgulec-Adamowicz, dr hab. prof. AWF Jan Gajewski, mgr Aneta Łuć oraz Przewodnicząca samorządu studentów AWF Warszawa Paulina Kaftanowicz a także, spoza składu Rady, mgr Agnieszka Swoboda-Zielińska zastępca Dyrektor Biura Rektora.

data publikacji: 2020.12.14