Mikołajki w AWF Warszawa

Drodzy Studenci i Pracownicy!

Uczelniana Rada Samorządu Studentów AWF Warszawa zaprasza na Mikołajki AWF Warszawa, które odbędą się 6 grudnia na korytarzu Budynku Głównego Uczelni oraz na korytarzu w Budynku Wydziału Rehabilitacji.
Tego dnia odbędzie się Akcja ,,Ciacho”, która ma na celu pozyskanie słodyczy, artykułów kosmetycznych, suchych produktów spożywczych, gier planszowych, środków czystości oraz zabawek dla Domu Dziecka nr 1 im. M. Falskiej oraz Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny "Koło".

Jak wygląda Akcja ,,Ciacho”?
To bardzo proste!
W godzinach 9:00-13:00 znajdziecie nas na korytarzu Budynku Głównego oraz na korytarzu Budynku Rehabilitacji, gdzie możecie przynieść artykuły. Nie jest to duży wydatek a może sprawić że święta dla dzieci z domów dziecka będą wyjątkowe. W ramach podziękowań czeka na Was słodki poczęstunek.

Artykuły będą zbierane do 13 grudnia w siedzibie samorządu, więc jeśli ktoś nie może być z nami w Mikołajki, to zapraszamy przez cały tydzień!

Poza akcją charytatywną przewidziane są różne atrakcje. Między innymi będzie można zrobić sobie zdjęcie ze Świętym Mikołajem!

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Pomagajmy i bawmy się!

Wydarzenie na fb