Mamy 4 medale AMP w kolarstwie górskim

Wczoraj zakończyły się dwudniowe Akademickie Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim zorganizowane przez AZS Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, które przyciągnęły na start w Spytkowicach ponad 180 zawodników z 44 uczelni.

Naszą Alma Mater reprezentowała m.in.: Klaudia Czabok z Wydziału Rehabilitacji i Karol Ostaszewski z Wydziału WF. Oboje pięknie pojechali, kolejny raz demonstrując swoją szybkość i świetną technikę. Od lat należą do faworytów tej imprezy. Karol zdobył dwa złote medale: w jeździe indywidualnej na czas i w wyścigu głównym, Klaudia w indywidualnej jeździe na czas była trzecia, a w wyścigu głównym uplasowała się na drugiej pozycji.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

Szczegółowa klasyfikacja oraz bogate fotorelacje z zawodów są dostępne na stronie wydarzenia na FB.

Fot. Zuzanna Wieczorek

data publikacji: 2022.05.20