Jubileuszowa Uczelniana Konferencja Naukowa

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie z okazji obchodów Jubileuszu 85-lecia Uczelni zaprasza w dniach 24-25 września 2015 r.  na UCZELNIANĄ KONFERENCJĘ NAUKOWĄ na temat „Kultura fizyczna i zdrowie w badaniach naukowych"

Do udziału w konferencji pod patronatem JM Rektora prof. nzw. dr. hab. Andrzeja Mastalerza zapraszamy pracowników naukowych i naukowo-dydaktycznych, doktorantów i studentów Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Konferencja jest okazją do prezentacji wyników badań naukowych oraz najciekawszych prac metodycznych i wdrożeniowych.

Komitet Organizacyjny uprzejmie  informuje, że zamknięto listę uczestnictwa i przesyłanie streszczeń prezentacji na Uczelnianą  Konferencję Naukową  z okazji  obchodów Jubileuszu 85-lecia Uczelni.

Szczegółowe informacje znajdują się tutaj

Serdecznie zapraszamy!

data publikacji: 2015.07.24