II Warszawski Memoriał Haliny Szwarc za nami

W niedzielę 19 maja br. roku na terenie Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, podczas XIII Seniorady, odbył się II Warszawski Memoriał Haliny Szwarc, którego pomysłodawczynią była Profesor Ewa Kozdroń. W tym roku był to Edukacyjny Rajd Nordic Walking, w którym wystartowało 147 osób. Podczas marszu rywalizowało ze sobą 25 drużyn, których zadaniem  było udzielenie poprawnych odpowiedzi na 20 pytań z następujących obszarów tematycznych:

1. Życiorys i działalność prof. Haliny Szwarc.

2. Historia Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

3. Aktywność fizyczna w zdrowym stylu życia.

4. Nordic Walking.

Pierwsze dwa miejsca zajęły drużyny UTW AWF Warszawa a 3. miejsce przypadło Ursynowskiemu UTW z Warszawy.

O końcowym rezultacie zadecydował czas marszu ponieważ każdy zespół popełnił tylko 4 błędy w części teoretycznej.

Gratulujemy i zapraszamy za rok na kolejną edycję Memoriału.

Organizatorami wydarzenia byli studenci ze Specjalizacji Nordic Walking z Wydziału Turystyki i Rekreacji AWF Warszawa pod kierunkiem dr Joanny Piotrowskiej.

Projekt był współfinansowany przez Urząd Dzielnicy Warszawa Bielany Miasta Stołecznego Warszawy

Fotorelacja na FB Uniwersytetu Trzeciego Wieku AWF Warszawa

data publikacji: 2019.05.27