FUNDACJA AWF WARSZAWA

Miło nam poinformować, o powołaniu Fundacji AWF Warszawa, która została ustanowiona aktem fundacyjnym przez JM prof. Bartosza Molika Rektora Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Celem istnienia Fundacji AWF Warszawa jest finansowanie bazy materialnej Uczelni, zapewnianie dopływu nowoczesnej aparatury, książek i czasopism, wspieranie rozwoju kadry i badań naukowych. Jej działalność opiera się na współorganizowaniu i finansowaniu różnych przedsięwzięć i wydarzeń kulturalnych, sportowych, edukacyjnych, naukowych i innych, związanych z celami strategicznymi Akademii.

Fundacja będzie realizowała swoje cele m.in. przez:  udzielanie wsparcia finansowego i rzeczowego Akademii oraz jej pracownikom, studentom, absolwentom; współpracę z otoczeniem zewnętrznym a także z zagranicznymi instytucjami i osobami fizycznymi.

Szczegółowe cele i zakres działania Fundacji AWF Warszawa określa jej Statut.

data publikacji: 2022.01.26