Fundacja Avalon Extreme dla studentów AWF Warszawa

Dzięki uprzejmości fundacji Avalon Extreme, która zajmuje się projektem, promującym sporty ekstremalne osób z niepełnosprawnością, grupa studentów z kierunku Sport, ze specjalizacji Menadżer Organizacji Sportowych, drugiego rocznika studiów magisterskich, miała możliwość wziąć udział w zajęciach teoretycznych i praktycznych zaoferowanych przez fundację.

Zajęcia poprowadził Pan Tomasz Biduś, wspaniały człowiek, pasjonat, ambasador fundacji Avalon Extreme, wielokrotny Mistrz Polski Rugby na Wózkach, Mistrz Europy Dywizji B (2017), zdobywca Pucharu Mazowieckiej Ligii Rugby na Wózkach (2018) oraz zwycięzca III miejsca w Polskiej Lidze Rugby na Wózkach (2018).

Na zajęciach studenci zapoznali się z tematyką niepełnosprawności, osób aktywnie uczestniczących w sporcie oraz misją fundacji Avalon Extreme. Mieli również możliwość spróbować swoich sił w nauce poruszania się na wózkach.

Dziękujemy za cenną wiedzę i wspólnie spędzony czas!

Prowadząca specjalizację - mgr Joanna Zaczyńska vel Zaczek

data publikacji: 2019.06.10