Ekipa KS AZS AWF Warszawa na IO w Tokio u Burmistrza Bielan

Dzisiaj rano w Urzędzie Dzielnicy Warszawa Bielany odbyło się „Śniadanie Mistrzów” z udziałem władz Dzielnicy Bielany - Burmistrza Grzegorza Pietruczuka, JM prof. Bartosza Molika Rektora Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, kanclerza Uczelni Macieja Hartfila, przedstawicieli władz KS AZS AWF Warszawa:  Mariusza Kosmana, Michała Obukowicza, oraz trenerów (m. in. dra Pawła Słomińskiego, naszego pracownika z Katedry Teorii Sportu, Sportów Wodnych i Zimowych, Adama Skwarskiego, Pawła Pyciarza) i niektórych zawodników, którzy za kilkanaście dni rozpoczną zmagania na igrzyskach olimpijskich w Tokio.

Klub Sportowy AZS-AWF Warszawa wysyła tam aż 12-osobową ekipę sportowców, w składzie: Pia Skrzyszowska (lekkoatletyka, studentka AWF Warszawa), Patrycja Adamkiewicz (taekwondo, studentka AWF Warszawa), Agnieszka Kobus-Zawojska (wioślarstwo, absolwentka AWF Warszawa), Magdalena Piekarska-Twardochel (szermierka), Szymon Pośnik (wioślarstwo), Dominik Czaja (wioślarstwo), Radosław Kawęcki (pływanie), Angelika Sarna (lekkoatletyka), Dominika Baćmaga (lekkoatletyka), Dariusz Kowaluk (lekkoatletyka), Wiktor Suwara (lekkoatletyka), Paulina Paluch (lekkoatletyka).

Dla naszych zawodników przygotowaliśmy specjalne koszulki z hasłem #NajlepsizNajlepszych oraz ich nazwiskami przetłumaczonymi na język japoński!

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w Tokio!

data publikacji: 2021.07.06