Delegacja Uniwersytetu w Pretorii w AWF Warszawa

W dniu 11 kwietnia br. naszą Alma Mater odwiedziła 24-osobowa delegacja z Republiki Południowej Afryki.

W skład grupy wchodzili pracownicy Uniwersytetu w Pretorii (Instytut Nauk o Przedsiębiorczości) oraz organizacji o zasięgu krajowym CATHSSETTA, mającej za zadanie popularyzację w RPA m.in. turystyki i sportu.

W sali senackiej odbyło się spotkanie połączone z wzajemną prezentacją stron; Uczelnię reprezentował prof. Michał Lenartowicz, Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia. Wydział Wychowania Fizycznego przedstawił prof. Jakub Adamczyk a Wydział Turystyki i Rekreacji dr Joanna Kalecińska.

Goście byli zainteresowani możliwościami odbywania studiów w Akademii przez studentów uczelni z Pretorii, a także przyjmowaniem tam studentów AWF.

Wizytę, zorganizowaną przez Zespół ds. Współpracy z Zagranicą AWF Warszawa, zakończył spacer gości po obiektach dydaktycznych i sportowych - w towarzystwie przedstawicieli jednostek wydziałowych.

Fotorelacja.

data publikacji: 2018.04.17