Bieg po Nowe Życie 2017 za nami

Już po raz trzeci AWF Warszawa była partnerem największej w Polsce społecznej inicjatywy wsparcia transplantacji. Nasza drużyna reprezentowana przez pływaka Radosława Kawęckiego, dr Joannę Piotrowską (pracownika naukowo-dydaktycznego z Wydziału Turystyki i Rekreacji AWF Warszawa) oraz Krzysztofa Izajasza (osobę, która rok temu miała przeszczep serca) wzięła udział w marszu nordic walking. W tym roku na stracie stanęło 67 sztafet.

W Biegu po Nowe Życie nasza sztafeta przemaszerowała każdy kilometr na pełnej szybkości i z pełnym zaangażowaniem. Nie udało się wygrać ale była to dobra zabawa w szczytnym celu. Takie akcje pokazują jak można aktywnie i rodzinnie spędzić niedzielne popołudnie, ale przede wszystkim jak można dzięki mądrej woli i świadomości ludzi wygrać z chorobą i cieszyć się życiem. W imprezie wzięli udział również studenci/instruktorzy nordic walking: Klaudia Stanisławska, Mateusz Jeżak, Michał Wierzbowski (Wydział TiR) oraz Joanna Gałaś (Wydział WF), którzy pod kierunkiem dr Joanny Piotrowskiej przeprowadzili instruktaż prawidłowej techniki chodzenia z kijami.

Już za rok meldujemy się w kolejnej edycji Biegu po Nowe Życie.

Zapraszamy do fotogalerii.

Fot. Marta Drogosiewicz/Agata Korc