AWF Warszawa sygnatariuszem Deklaracji SOU

W ubiegłym tygodniu w siedzibie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej odbyła się konferencja pt. „Doświadczenia, praktyki i wyzwania społecznej odpowiedzialności uczelni”, podczas której kolejna grupa szkół wyższych podpisała Deklarację Społecznej Odpowiedzialności Uczelni (SOU). Wśród nich także nasza Alma Mater.

Sygnatariuszem Deklaracji SOU ze strony AWF Warszawa była prof. Jolanta Żyśko, Prorektor ds. Promocji i Rozwoju Uczelni.

Deklaracja SOU stanowi wyraz dobrowolnego zaangażowania szkół wyższych w promowanie zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności w programach kształcenia oraz rozwiązaniach zarządczych i organizacyjnych uczelni.

Nasza Uczelnia już od kilku lat podejmuje działania na rzecz SOU oraz aktywnie uczestniczy w pracach Grupy roboczej do spraw Społecznej Odpowiedzialności Uczelni.

Fotorelacja: Krzysztof R. Nowakowski

Poniżej transmisja z wydarzenia.

data publikacji: 2022.06.10