AWF Warszawa Grudniową Królową Facebooka

Aktywność naszej Uczelni w mediach społecznościowych została dostrzeżona i doceniona przez Instytut Badań Internetu i Mediów Społecznościowych.

AWF Warszawa zajęła pierwsze miejsce na podium w grudniowym rankingu IBIMS pod względem popularności i uzyskanych interakcji (24 tys.) na facebooku, wyprzedziliśmy Śląski Uniwersytet Medyczny (9,6 tys.) oraz Uniwersytet Warszawski (8,7 tys.). Pozycję lidera zapewniło nam m.in. wspomnienie wyjątkowego wywiadu - Krótko o kosmosie... - z polskim kosmonautą Mirosławem Hermaszewskim, którego dokonania ciągle budzą wzruszenie i ogromne emocje wśród rzeszy odbiorców.

IBIMS prowadzi unikalne w skali krajowej badania w zakresie skutecznego dotarcia z komunikacją do odbiorców w kanałach social media i Internecie oraz analizy sentymentu i emocji w zakresie społecznych oczekiwań. Misją IBIMS jest wspieranie organizacji pożytku publicznego, jednostek samorządowych oraz instytucji komercyjnych poprzez dostarczanie kompleksowej wiedzy w zakresie komunikacji w sieci, badania aktywności, analizy publikowanych treści i informacji, targetowania przekazów, odczytywania oczekiwań oraz zarządzania sytuacjami kryzysowymi w sieci.

Dziękujemy Wszystkim naszym followersom, obserwatorom, zwolennikom. To właśnie Wam zawdzięczamy ten fantastyczny wynik. To wspaniale, że jesteście z nami!

data publikacji: 2023.01.05