AWF Warszawa i AZS AWF Warszawa grają z WOŚP

W niedzielę odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W zbiórkę pieniędzy na sprzęt do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych włączyła się także Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

W ramach tegorocznej edycji nasza Uczelnia przygotowała 8 aukcji:

1. Kolacja z prof. Zbigniewem Lew-Starowiczem - licytuj!
Wybitny seksuolog, jeden z najbardziej znanych specjalistów w kraju. Autor licznych prac z psychiatrii, a także książek popularnonaukowych, związanych głównie z zagadnieniami dotyczącymi seksualności.
Absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi (1966). W 1981 roku obronił pracę doktorską, w 1986 habilitował się, w 1995 roku uzyskał tytuł profesora nadzwyczajnego Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

2. Trzy sesje treningowe z fizjoterapeutą Wydziału Rehabilitacji - licytuj!
Nasz wybitny specjalista z najstarszego Wydziału Rehabilitacji w Europie czeka na Ciebie! Niczym Dr House najpierw wysłucha, zdiagnozuje, zaopiekuje, a następnie zmierzy się z Twoimi dolegliwościami. Jest spora szansa, że wszystko skończy się happy endem i pozbędzie się ich raz na zawsze.
mgr Kamil Goleń - fizjoterapeuta, trener przygotowania motorycznego i funkcjonalnego.
Absolwent Wydziału Rehabilitacji AWF Warszawa. Specjalista treningu funkcjonalnego oraz trener przygotowania motorycznego (NCSC).

3. Lekcja bądź konsultacja w pracowni anatomicznej Wydziału Rehabilitacji - licytuj!
Szczególnie polecamy studentom Wydziału Rehabilitacji, sportowcom oraz uczniom, którzy chcieliby poszerzyć swoją teoretyczną wiedzę o anatomię człowieka. Mile widziani będą również fizjoterapeuci, masażyści, trenerzy personalni, instruktorzy jogi, a także inni specjaliści pracujący manualnie z ludzkim ciałem.
W trakcie zajęć będzie możliwość poznanie tajników funkcjonowania układu ruchu człowieka oraz pracy na modelu mięśniowym człowieka. Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę Katedry Podstaw Fizjoterapii Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego.

4. Piłka z podpisami szczypiornistek Handball AZS AWF Warszawa - licytuj!
Pierwszą rzeczą, która zostaje wystawiona na licytację jest piłka z podpisami szczypiornistek Handball AZS AWF Warszawa, które są wielokrotnymi medalistkami Akademickich Mistrzostw Polski oraz Mistrzyniami I Ligi Kobiet w sezonie 2022/23. W składzie zespołu występują: Alicja Klarkowska, Dominika Macikowska, Dominika Rusin, Iben Ruud, Jagoda Lasek, Julia Kupc, Julia Zając, Kamila Grzesista, Kornelia Ściernicka, Laura Zdziebłowska, Magdalena Chrapusta, Marta Wrzesińska, Martyna Niedziółka, Olga Lewandowska, Patrycja Kozak, Paulina Sulborska, Sara Szczukocka.

5. Trening i koszulka z podpisem Magdaleny Pawłowskiej - licytuj!
W ramach tej wyjątkowej licytacji oferowany jest nie tylko sam wspólny trening z Mistrzynią, ale także – koszulka z autografem Magdaleny Pawłowskiej, utalentowanej szpadzistki. Magdalena zdobyła tytuł Mistrza Świata w 2023 roku w Mediolanie, a rok wcześniej (2022) została II Wicemistrzynią Świata w Kairze, reprezentując Polskę w szpadzie drużynowej. To niepowtarzalna szansa na bliskie spotkanie z utalentowaną zawodniczką!

6. Para rękawic z podpisem Artura Szpilki - licytuj!
Rękawice z autografem Artura Szpilki - wybitnego polskiego pięściarza, który aktualnie przygotowuje się do walki w formule MMA z trenerem Jarosławem Rogalą.

7. Koszulka AZS AWF Warszawa z podpisem Pii Skrzyszowskiej - licytuj!
Ofertą jest koszulka AZS AWF Warszawa z podpisem Pii Skrzyszowskiej - reprezentantki Polski i zawodniczki AZS AWF Warszawa, Olimpijki z Tokio, Młodzieżowej Mistrzyni Europy, Mistrzyni Europy w biegu na 100m przez plotki oraz wicemistrzyni Europy w sztafecie 4x100m, Mistrzyni Igrzysk Europejskich z 2023.

8. Flaga Olimpijczyków - licytuj!
Przedmiotem licytacji jest flaga Olimpijczyków z Tokio – trenerów i zawodników AZS AWF Warszawa: Dominika Baćmaga, Szymon Pośnik, Dominik Czaja, Pia Skrzyszowska, Angelika Sarna, Patrycja Adamkiewicz, Dariusz Kowaluk, Paulina Paluch, Magdalena Piekarska-Twardochel, Agnieszka Kobus-Zawojska, Jarosław Skrzyszowski, Andrzej Wołkowycki.

data publikacji: 2024.01.26