AWF Warszawa gra z WOŚP

W niedzielę 29 stycznia odbędzie się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W zbiórkę pieniędzy na sprzęt medyczny dla chorych na sepsę włączyła się także Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

W ramach tegorocznej edycji nasza Uczelnia przygotowała 5 aukcji:

1. Kolacja z prof. Zbigniewem Lew-Starowiczem - licytuj!

Wybitny seksuolog, jeden z najbardziej znanych specjalistów w kraju. Autor licznych prac z psychiatrii, a także książek popularnonaukowych, związanych głównie z zagadnieniami dotyczącymi seksualności.

2. Trening z Najszybszym Dziekanem na tej planecie - licytuj!

Wylicytuj turbo trening z dr. hab. prof. AWF Jakubem Adamczykiem, trzykrotnym mistrzem świata Masters w lekkoatletyce! To potrójny mistrz świata w kategorii Masters (M40) w Tampere w Finlandii. Wywalczył złote medale na dystansach 400 m, 400 m przez płotki oraz w sztafecie 4×400 m. Takiego szybkiego dziekana nie ma żadna inna uczelnia na świecie!

3. Trening kick-boxerski z elementami samoobrony! - licytuj!

Zajęcia odbędą się w znakomicie wyposażonej sali kickboxingu na terenie AWF Warszawa. Poprowadzi je Wojciech Wiertel, nasz utytułowany trener klubu sportowego AZS AWF Warszawa. Na wylicytowanym treningu poznasz podstawowe tajniki takich sportów jak boks, kickboxing oraz nauczysz się elementów samoobrony.

4. Trzy sesje z fizjoterapeutą Wydziału Rehabilitacji - licytuj!

Nasi wybitni specjaliści z najstarszego Wydziału Rehabilitacji w Europie czekają na Ciebie! Niczym Dr House najpierw wysłuchają, zdiagnozują, zaopiekują, a następnie zmierzą się z Twoimi dolegliwościami. Jest spora szansa, że wszystko skończy się happy endem i pozbędą się ich raz na zawsze.

5. Trening i miesięczny plan od utytułowanej olimpijki -  licytuj!

Potrzebujesz motywacji? Chcesz wrócić do regularnej aktywności fizycznej po dłuższej przerwie lub rozpocząć swoje nowe sportowe życie? To jest ten moment! Do wylicytowania trening i miesięczny plan treningowy rozpisany przez Emilię Ankiewicz-Obukowicz, półfinalistkę igrzysk olimpijskich w Rio, finalistkę mistrzostw Europy i srebrną medalistkę Uniwersjady w biegu na 400 m przez płotki. Była biegaczka AZS AWF Warszawa obecnie specjalizuje się w trenowaniu amatorów i chętnie popracuje nad poprawą Twojej formy!

Zapraszamy do udziału, można licytować do 06.02.2023!

data publikacji: 2023.01.27