Adaptowana Aktywność Fizyczna – teoria i praktyka

W dniu 17 grudnia 2015 r. odbyło się trzecie spotkanie zamykające projekt „Adaptowana Aktywność Fizyczna – teoria i praktyka" (Nr: FSS/2013/IIC/W/0020/U/0003) finansowany ze środków funduszy norweskich i funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii oraz środków krajowych, a realizowanego przez Wydział Rehabilitacji AWF Warszawa i School of Education z University of Iceland w latach 2014-2015. W spotkaniu uczestniczył Rektor AWF Warszawa – prof. Andrzej Mastalerz, Przedstawiciel Prawny Projektu, władze Wydziału Rehabilitacji – prof. Andrzej Kosmol, Dziekan WR i doc. Paweł Targosiński, Prodziekan WR ds. Studenckich i Dydaktycznych oraz członkowie zespołu zarządzającego z AWF Warszawa i uczestnicy projektu. Koordynator Projektu – dr hab. Natalia Morgulec-Adamowicz podsumowała działania podjęte w trakcie projektu i podziękowała wszystkim uczestnikom za wzorową realizację zadań. JM Rektor wręczył uczestnikom certyfikaty i podziękował za zaangażowanie. Dziekan WR podkreślił znaczenie realizacji międzynarodowych projektów w rozwoju Wydziału Rehabilitacji i Uczelni oraz zaznaczył konieczność kontynuowania tego typu inicjatyw.

Szczegółowe informacje nt. projektu oraz materiały /prezentacja/ ze spotkania znajdują się na stronie www.apafss.eu.

Fotorelacja ze spotkania.

data publikacji: 2016.01.07