55. VARSOVIADA - Igrzyska Studentów Pierwszego Roku

Wieloletnią tradycją w Warszawie jest impreza sportowa dedykowana studentom, którzy po raz pierwszy są na pierwszym roku studiów – Varsoviada. W tym roku odbędzie się 55. edycja tej kultowej imprezy organizowanej przez AZS Warszawa, a rozgrywanej niemal w całości na obiektach sportowych naszej Alma Mater. Możecie stać się częścią tego wydarzenia i z dumą reprezentować AWF Warszawa podczas zmagań sportowych. Poza dyscyplinami drużynowymi (futsal mężczyzn, siatkówka kobiet i mężczyzn, koszykówka kobiet i mężczyzn) rozgrywane są dyscypliny indywidualne, w których nie ma limitu zgłoszeń:

- biegi przełajowe kobiet (ok 3 km) i mężczyzn (ok 4,5 km)

- pływanie kobiet i mężczyzn

- ergometr wioślarski kobiet mężczyzn

- tenis stołowy kobiet i mężczyzn

Wszystkie informacje znajdują się na oficjalnej stronie imprezy: www.varsoviada.azs.waw.pl. Jak się zgłosić? Napisz do nas w prywatnej wiadomości przez profil Klubu Sportowego AZS AWF Warszawa https://www.facebook.com/azsawf/ lub na sport@azsawf.com. Zgłoszenia na pływanie przyjmuje mgr Piotr Furman z Zakładu Teorii Sportu, Pływania i Ratownictwa Wodnego AWF, pozostałe zgłoszenia dyscyplin indywidualnych poprzez FB i e-mail.

data publikacji: 2018.10.30