3 medale dla UTW AWF Warszawa

25 maja br. już po raz jedenasty odbyła się Międzynarodowa Olimpiada Sportowa Uniwersytetów Trzeciego Wieku i Organizacji Senioralnych.  Miejscem rywalizacji były obiekty sportowe miasta Łazy oraz urokliwy teren rekreacyjny Zalewu Mitręga.  Hasło przewodnie tegorocznej edycji - Trzeci Wiek na start! – zmobilizowało do uczestnictwa w tym niezwykłym, sportowym wydarzeniu ponad 1000 osób z ponad 60 uniwersytetów z Polski i zagranicy. Zawodnicy rywalizowali w dziesięciu dyscyplinach, tj.: pływanie, lekkoatletyka, strzelectwo, tenis stołowy, szachy, przełaje rowerowe, brydż, kajakarstwo – w podziale na płeć i grupy wiekowe 50+, 60+, 70+ i 80+.

UTW AWF Warszawa reprezentowała 6-osobowa drużyna, która wywalczyła 3 medale: Beata Prokop zajęła 2. miejsce w konkurencji przełaje rowerowe; Maria Sadowska 3. miejsce w pływaniu 50 m stylem dowolnym i Piotr Krawczyk 3. miejsce w biegu na 200 metrów.

Gratulacje i wyrazy uznania!

Fotorelacja na profilu UTW AWF Warszawa na FB.

data publikacji: 2019.06.05