Pion Rektora

Biuro Rektora

Dyrektor Biura Rektora

mgr Agnieszka Swoboda-Zielińska, tel. 22 834 04 31 wew. 250

biurorektora@awf.edu.pl


Sekretariat Biura Rektora

inż. Katarzyna Nowak-Czyżewska, tel./fax. 22 865 10 80, tel. wew. 250

sekretariat.rektor@awf.edu.pl


Sekretariat Prorektorów

Małgorzata Derzechowska, tel. 22 865 12 20, tel. wew. 245

sekretariat.prorektor@awf.edu.pl


Biuro Organizacyjno-Prawne

Stanowisko ds. organizacyjno-prawnych

dr Radosław Brzeski

biurorektora@awf.edu.pl

Radca prawny (podległość bezpośrednio pod Rektora)

mgr Marek Sota, tel. 22 834 04 31 wew. 612, gmach główny, p. 12 (poz. 1A na planie uczelni)

marek.sota@awf.edu.pl


Dział Spraw Pracowniczych

Kierownik: mgr Teresa Stypuła, tel. 22 834-59-07;   22 834-04-31 wew. 309

kadry@awf.edu.pl


Promocja

Ewa Bujalska, tel. 22 834 04 31 wew. 557

ewa.bujalska@awf.edu.pl

promocja@awf.edu.pl


Pełnomocnik Rektora ds. ochrony informacji niejawnych

dr Andrzej Rakowski, tel. 22 834 04 31 wew. 429

andrzej.rakowski@awf.edu.pl


Zespół Spraw Obronnych

dr Stefan Zakrzewski, tel. 22 864 09 41, tel. wew. 501

stefan.zakrzewski@awf.edu.pl


Pracownia Plastyczna

Waldemar Dorcz, tel. 22 834 04 31 wew. 434

waldemar.dorcz@awf.edu.pl


Kancelaria Główna

Krystyna Jaworek, tel. 22 865 10 20 lub tel. wew. 341

Aleksandra Turowiecka, tel. 22 865 10 20 lub tel. wew. 341

kancelaria.glowna@awf.edu.pl