Pion Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia

Dział Nauczania i Spraw Studenckich (w tym Biuro Karier)

Kierownik
mgr Iwona Twarowska
tel. 22 834 04 31 wew. 402
iwona.twarowska@awf.edu.pl

Katarzyna Wawrzeńczyk
tel. 22 834 04 31 wew. 618
katarzyna.wawrzenczyk@awf.edu.pl
redakcja@awf.edu.pl

Rekrutacja
Artur Pałczyński
tel. 22 834 76 67 lub 22 834 04 31 wew. 330
rekrutacja@awf.edu.pl

Biuro Karier

mgr Ewa Łupińska-Anisimowicz
ewa.lupinska@awf.edu.pl

mgr Agnieszka Marchewka
agnieszka.marchewka@awf.edu.pl

www.awf.edu.pl/kariery

biurokarier@awf.edu.pl

tel. 22 834 88 73 lub 22 834 04 31 wew. 472

Dział Organizacji i Planowania Studiów

studia stacjonarne
mgr Beata Prokop
tel. bezp. 22 835 00 66 lub 22 834 04 31 wew. 308
e-mail: dops1.prokop@awf.edu.pl
p. nr  62 gmach główny AWF

studia niestacjonarne
Edyta Rzemek
tel. bezp. 22 835 00 66 lub 22 834 04 31 wew. 634
p. nr  62 gmach główny AWF
e-mail: dops4.rzemek@awf.edu.pl

rozliczanie godzin dydaktycznych
mgr Monika Krawczyk
tel. bezp. 22 835 00 66 lub 22 834 04 31 wew. 519
e-mail: dops3.krawczyk@awf.edu.pl
p. nr  61 gmach główny AWF

obsługa techniczna
mgr Mirosław Strzelecki
tel. 22  834 04 31 wew. 547
e-mail: miroslaw.strzelecki@awf.edu.pl
p. nr 99 gmach główny AWF

mgr Stanisław Turski
tel. 22  834 04 31 wew. 547; kom. 606 419 149
e-mail: turskistanislaw@poczta.onet.pl
p. nr 100 gmach główny AWF

Zespół Tańca Ludowego "Warszawa"

strona zespołu

Pełnomocnik Rektora ds. Rekrutacji

Inne jednostki lub samodzielne stanowiska określone w Regulaminie Organizacyjnym Uczelni