Uroczystość Rozdania Dyplomów Absolwentom 2022/2023

W sobotę, 21 października, w Hali Gier AWF Warszawa odbyła się Uroczystość Rozdania Dyplomów Absolwentom rocznika 2022/2023. Wszyscy Absolwenci otrzymali Listy Gratulacyjne z rąk Rektora, prof. Bartosza Molika, oraz Dziekanów swoich Wydziałów. Każdy z uczestników otrzymał również na pamiątkę własny biret z godłem Uczelni.

Magister Aleksandra Cader wygłosiła przemówienie okolicznościowe w imieniu Absolwentów. Natomiast mowę motywacyjną przekazał Pan Zygmunt Chajzer, również Absolwent naszej Alma Mater.

Mamy nadzieję, że dla wszystkich zgromadzonych, a w szczególności dla Absolwentów, był to czas pełen wzruszeń i emocji, które na długo pozostaną w pamięci!

Dziękujemy, że mogliśmy się z Wami ponownie spotkać! Odwiedzajcie nas i ciepło wspominajcie!

Fotorelacja: Andrzej Kacprzak

data publikacji: 2023.10.23