Szkolne Wychowanie Fizyczne

Zapraszamy na studia podyplomowe SZKOLNE WYCHOWANIE FIZYCZNE na edycję XV. Planowany termin rozpoczęcia październik 2024 r. (przy zebraniu się minimum 18 osób). Planowany koszt studiów (3 semestry) około 6000,00 zł.

Opłaty za I semestr dokonuje się po otrzymaniu zawiadomienia o przyjęciu na studia na minimum 7 dni przed rozpoczęciem zajęć, opłaty za kolejne dwa semestry dokonuje się na minimum 7 dni przed ich rozpoczęciem

O przyjęcie na studia podyplomowe mogą ubiegać się nauczyciele różnych specjalności - absolwenci wyższych uczelni, z przygotowaniem pedagogicznym, posiadający tytuł magistra. Kandydaci muszą przystąpić i pozytywnie zaliczyć egzamin wstępny obejmujący sprawdzian fizyczny z pływania oraz 1 z 4 gier zespołowych (koszykówka, piłka siatkowa, piłka ręczna, piłka nożna).

Studia podyplomowe obejmują 400 godzin dydaktycznych i mają charakter praktyczny. Ich celem jest przygotowanie nauczycieli innych przedmiotów do prowadzenia zajęć z wychowania fizycznego. Słuchacze studiów uzyskują wiedzę oraz nabywają umiejętności związane z wychowaniem fizycznym i sportem dzieci i młodzieży, a także szeroko rozumianą kulturą fizyczną. Po ukończeniu studiów podyplomowych Szkolne wychowanie fizyczne absolwent będzie posiadał kompetencje do prowadzenia zajęć wychowania fizycznego.

Wymagane dokumenty:
- dyplom ukończenia szkoły wyższej;
- 1 zdjęcie formatu 3,5 cm x 4,5 cm;
- przygotowanie pedagogiczne;
- zaświadczenie od lekarza medycyny pracy

Szczegółowe informacje o studiach.

Rekrutacja trwa do 30 września 2024 roku.

System Elektronicznej Rekrutacji

data publikacji: 2023.11.10