Gimnastyka korekcyjna w wychowaniu fizycznym i zdrowotnym

Nabór na studia podyplomowe GIMNASTYKA KOREKCYJNA W WYCHOWANIU FIZYCZNYM I ZDROWOTNYM trwa do 15.10.2018 r. Planowany termin rozpoczęcia studiów jesień 2018 r. Planowany koszt studiów (3 semestry) około 6000,00 zł.

Kandydaci na studia podyplomowe to nauczyciele wychowania fizycznego, nauczania zintegrowanego oraz przedszkolnego, a także absolwenci kierunków pedagogicznych, którzy posiadają uprawnienia pedagogiczne.

Gimnastyka korekcyjna w wychowaniu fizycznym i zdrowotnym mają charakter praktyczny. Ich celem jest przygotowanie nauczycieli wychowania fizycznego, przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej do prowadzenia specjalistycznych zajęć z gimnastyki korekcyjnej z dzieci z wadami postawy ciała w placówkach oświatowych. Absolwent studiów będzie umiał podejmować działania w zakresie profilaktyki i korekcji wad postawy ciała na różnych etapach rozwoju dziecka.

Szczegółowe informacje o studiach.

Składanie dokumentów do sekretariatu Centrum Kształcenia Podyplomowego AWF Warszawa do 15 października 2018 roku. Kontakt.

data publikacji: 2018.02.13