Pion Kanclerza

Kanclerz

mgr Maciej Hartfil

tel. 22 834 04 31 wew. 253

22 834 05 14 tel./fax,   22 834 76 65 tel. /fax

kanclerz@awf.edu.pl


Sekretariat Kanclerza

Anita Głowacka vel Małecka, tel./fax  22 834 05 14,   22 834 76 65;   22 834 04 31 wew. 253

anita.glowacka@awf.edu.pl


Dział Inwestycji i Remontów

Dorota Tomaszewska, tel. 22 834 63 67;   22 834 04 31 wew. 441

dorota.tomaszewska@awf.edu.pl

Hanna Narkiewicz, tel. 22 834 04 31 wew. 319

h.narkiewicz@awf.edu.pl


Dział Administrowania Nieruchomościami

Kierownik: mgr Anita Woźnicka, tel. 22 834 04 31 wew. 432

anita.woznicka@awf.edu.pl


Dział Spraw Studenckich i Doktoranckich  AWF

Kierownik: Renata Górna, tel. 22 834 47 96

renata.gorna@awf.edu.pl


Dział Obiektów Sportowych i Terenów Zielonych

Kierownik: mgr Krzysztof Bańko, tel. 22 834 20 21;   22 834 04 31 wew. 317

k.banko@awf.edu.pl


Samodzielna Sekcja Zamówień Publicznych

Zamówienia Publiczne

mgr Aleksandra Bojarska, tel. 22 864 18 75 lub 22 834 04 31 wew. 251

aleksandra.bojarska@awf.edu.pl

mgr Anna Stępniewska, tel. 22 834 18 75 lub 22 834 04 31 wew. 569

anna.stepniewska@awf.edu.pl


Inspektorat ds. BHP i PPOŻ.

Starszy Inspektor ds. BHP

inż. Anna Kleczyńska, tel. 22 834 04 31 wew. 400

anna.kleczynska@awf.edu.pl


Samodzielne stanowisko ds. obronnych

Pełnomocnik Rektora ds. Przysposobienia Obronnego Studentów

dr Stefan Zakrzewski, tel. 22 834 04 31 wew. 501 lub 22 864 09 41

stefan.zakrzewski@awf.edu.pl


Kwestor

mgr Bogusława Dąbrowska

tel./fax  22 834 56 13;   22 834 04 31 wew. 516

boguslawa.dabrowska@awf.edu.pl


Z-ca Kwestora

mgr Elwira Andrzejkiewicz, tel. 22 834 04 31 wew. 312

elwira.andrzejkiewicz@awf.edu.pl


Dział Księgowości – 22 834 04 31 wew. 312

Dział Finansowy – 22 834 04 31 wew. 390

Dział Płac – 22 834 04 31 wew. 480

Kasa – 22 834 04 31 wew. 313

Sam. stanowisko ds. ZUS – 22 834 04 31 wew. 228

Sam. stanowisko ds. informatyki – 22 834 04 31 wew. 606