Stypendia

Stypendia Santander Universidades z okazji Jubileuszu 90-lecia AWF Warszawa.

Termin składania wniosków został przesunięty z 25 listopada 2019 r. na 6 grudnia 2019 r.

Stypendium dla studentów za najlepszą średnią ocen

Stypendium dla studentów, którzy w roku akademickim 2018/2019 uzyskali najwyższe roczne średnie ocen na kierunku studiów może być przyznane studentom posiadającym status studenta AWF w Warszawie, studiów w części warszawskiej Uczelni i w Filii AWF w Warszawie w Białej Podlaskiej, którzy zaliczyli pierwszy rok studiów. O Stypendium mogą ubiegać się również studenci pierwszego roku studiów drugiego stopnia rozpoczętych w bezpośrednio kolejnym roku akademickim licząc od ukończenia studiów pierwszego stopnia.

Wniosek o stypendium można składać wyłącznie poprzez platformę Santander Universidades:

www.santander-grants.com/pl/program/stypendium_90awf

Do wniosku należy załączyć skan zaświadczenia (w formacie pdf) z dziekanatu o średniej ocen za rok akademicki 2018/2019

Stypendium dla studentów za szczególne zaangażowanie w działalność na rzecz społeczności akademickiej

Stypendium jest przyznawane studentom posiadającym status studenta w części warszawskiej AWF w Warszawie, wyróżniającym się szczególnym zaangażowaniem oraz inicjatywami na rzecz społeczności akademickiej.

www.santander-grants.com/pl/program/nagroda_su_awf2019

Do wniosku należy załączyć skan opisu (w formacie pdf) zaangażowania oraz inicjatyw na rzecz społeczności akademickiej z opinią przewodniczącej Uczelnianej Rady Samorządu Studentów.