Elżbieta Pstrokońska vel Pstrokulska 1964 - 2020

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że 26 lipca 2020 r. w wieku 56 lat zmarła

ŚP
ELŻBIETA PSTROKOŃSKA vel PSTROKULSKA

Absolwentka AWF Warszawa (1987 r.) pięknie zapisała się w historii Uczelni. Była doświadczonym i cenionym przez studentów pedagogiem - od 1988 r. prowadziła w Uczelni zajęcia praktyczne z lekkoatletyki (ostatnio w Katedrze Sportów Indywidualnych i Zespołowych), współtworzyła plany i programy studiów, sprawowała funkcje opiekuna praktyk pedagogicznych. Swoje kompetencje nauczycielskie rozszerzyła uzyskując awans na stopień nauczyciela dyplomowanego wychowania fizycznego. Realizowała się również w sporcie, najpierw jako zawodniczka Klubu AZS-AWF Warszawa a później występując w roli sędziego na stadionach lekkoatletycznych. Była także trenerem II klasy w lekkiej atletyce. Zasłużona Działaczka Kultury Fizycznej odznaczona brązową odznaką oraz Medalem Komisji Edukacji Narodowej.

Rodzinie i Bliskim Zmarłej
składamy głębokie wyrazy współczucia
Rektor, Senat, Dziekan Wydziału Wychowania Fizycznego oraz cała społeczność
Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek 31 lipca 2020 r. o godz. 12,15 w kościele pw. św. Jozafata (ul. Powązkowska 90). W związku z mocno ograniczoną powierzchnią na cmentarzu Rodzina prosi ewentualnie o symboliczne róże.

data publikacji: 2020.07.31