Za nami VII Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa

W piątek, 20.10.2023 r., na Wydziale Rehabilitacji odbyła się VII Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa ,,Rozwój pielęgniarstwa w Polsce i na świecie - pacjent w centrum uwagi".

Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i odbyło się pod honorowym patronatem JM Rektora AWF Warszawa, prof. dr. hab. Bartosza Molika oraz Dziekanki Wydziału Rehabilitacji, dr hab. Natalii Morgulec - Adamowicz.

Konferencja zgromadziła prelegentów i gości, którzy są specjalistami w dziedzinie pielęgniarstwa, pochodzących z różnych ośrodków naukowo-dydaktycznych z całej Polski. Wykład inauguracyjny wygłosiła dr nauk o zdrowiu Natalia-Sak Dankosky.

Podczas konferencji odbyły się cztery sesje tematyczne oraz sesja multimedialna, które dostarczyły uczestnikom cennej wiedzy i inspiracji. Warto zaznaczyć, że w sesji studenckiej wyróżniono Panią licencjat pielęgniarstwa Inez Pogorzelską, studentkę studiów II stopnia na kierunku Pielęgniarstwo za jej doskonałą prezentację. Ponadto doceniono prezentację Pani Patrycji Wojtelewicz, studentki II roku I stopnia kierunku Pielęgniarstwo za jej wkład w temat i sprawne posługiwanie się terminami medycznymi.

W duchu ekologicznym, który jest priorytetem na Zielonym Wydziale Rehabilitacji, postanowiono ograniczyć druk materiałów konferencyjnych, a zamiast tego przygotowano je w wersji elektronicznej.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym Gościom, Prelegentom oraz Studentom II i III roku kierunku Pielęgniarstwa za to, że byliście z nami podczas tej wartościowej konferencji. To był niezwykle inspirujący i owocny czas, pełen cennych wymian myśli i doświadczeń.

data publikacji: 2023.10.24