Za nami akcja ekologiczna "Mój kampus - moja mała planeta"

W piątek, 29 września, na terenie naszej Uczelni odbyło się proekologiczne wydarzenie dla całej społeczności akademickiej „Mój kampus - moja mała planeta”.

W ramach projektu dofinansowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki przygotowane zostało dla naszych pracowników i studentów wydarzenie składające się z dwóch części.

W części praktycznej o godzinie 12:00 na poligonie LA uczestnikom rozdane zostały worki i rękawiczki. W trakcie trzech godzin sprzątania terenu AWF Warszawa udało się zebrać ponad 1,5 tony śmieci.

W drugiej części odbył się piknik pracowniczy, podczas którego przedstawione zostały wyniki rywalizacji. Drużynie Śmieciarze Kanclerza udało się zebrać najwięcej, aż 274,2 kg śmieci. Tuż za zwycięzcami znaleźli się Pomocnicy WOR-ów, Społecznicy, Tańczący z workami oraz Biblio Team.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas, udział w pikniku i fantastyczne zaangażowanie!

Fot. Marta Dutkiewicz, Andrzej Kacprzak

data publikacji: 2023.10.05