Za nami 31. edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Z dumą informujemy, że dołożyliśmy swoją cegiełkę w 31. finałowej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która odbyła się 29 stycznia br. Nasza Uczelnia włączyła się w to wspaniałe wydarzenie, aby wesprzeć potrzebujących i pomóc w zbieraniu funduszy do walki z sepsą.

Dzięki wsparciu naszej społeczności akademickiej oraz entuzjazmowi naszych studentów, pracowników i przyjaciół udało się nam zebrać imponującą kwotę dla tej szlachetnej sprawy.

Nasze aukcje, zakończone 6 lutego, cieszyły się popularnością, dzięki czemu wspólnie uzbieraliśmy kwotę niemalże 4 000 zł za następujące licytacje:

• kolację z wybitnym seksuologiem prof. Zbigniewem Lew-Starowiczem
  • trening z najszybszym na tej planecie Dziekanem dr. hab. prof. AWF Jakubem Adamczykiem
  • trening kick-boxerski z elementami samoobrony poprowadzony przez Wojciecha Wiertla
  • trzy sesje fizjoterapii poprowadzone przez naszych specjalistów z Wydziału Rehabilitacji
  • trening i miesięczny plan rozpisany przez utytułowaną olimpijkę Emilię Ankiewicz-Obukowicz.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyłączyli się do walki o lepszą przyszłość dla chorych. To tylko utwierdza nas w przekonaniu, że tworzymy wspaniałą społeczność, która chętnie wspiera i pomaga innym potrzebującym.

Dzięki Wam razem możemy zrobić wielkie rzeczy!

data publikacji: 2023.02.07