XX Wielki Rodzinny Piknik Radia Kolor

W niedzielę 4 czerwca zapraszamy na XX Wielki Rodzinny Piknik Radia Kolor w Parku Kultury w Powsinie!

Zaczynamy o godz. 12.00. Na przybyłych czekają sportowe atrakcje dla całej rodziny!

W strefie AWF Warszawa, przygotowanej przez studentów kierunku turystyka i rekreacja pod kierownictwem mgr. Michała Sadowskiego z Katedry Rekreacji Wydziału TiR, będzie można wziąć udział w następujących konkurencjach:

- Liczbówa - zadanie na czas, polega na przejściu trasy stawiając kroki na kolejnych liczbach znajdujących się na macie, z jednoczesnym ich głośnym wypowiadaniem. Start na polu „1", meta na polu „18".

- Liczbóweczka - zadanie na czas. Wersja mini gry „Liczbówa". Należy wskazać palcem kolejne pola liczbowe znajdujące się na planszy rozpoczynając od „1", a kończąc na polu „30".

- Toczydło - zadanie polega na operowaniu drewnianymi żerdziami w taki sposób, by umieszczona na nich piłka wpadła do ustawionych na końcu pojemników.

- Wieża - zadanie polega na ułożeniu maksymalnej liczby drewnianych bloczków przez ich kolejne, pojedyncze dokładanie od dołu. Należy to wykonać w taki sposób, by trzymać powstającą więżę tylko za bloczek najniżej położony. Liczba ułożonych klocków odpowiada zdobytym punktom.

- Równoważnia - zadnie na czas, polega na przeprowadzeniu kulki przez labirynt wykorzystując balansowanie ciałem. Wersja z ósemką polega na wykonaniu maksymalnej liczby powtórzeń w ciągu minuty.

Podczas imprezy będzie również okazja spotkania z zawodnikami i gwiazdami klubu Legia Warszawa. W specjalnym Miasteczku Legii Warszawa będą czekały sportowe rywalizacje i fachowe porady ekspertów ze szkółek stołecznego klubu i sklep z gadżetami dla najwierniejszych fanów.

Muzyczną atrakcją wydarzenia będzie występ Kasi Cerekwickiej! Na jej mini koncert zapraszamy o godzinie 13.00.

Więcej informacji o wydarzeniu.

data publikacji: 2017.05.29