XV Plebiscyt na Najlepszych Sportowców Warszawy 2014

Zakończył się XV Plebiscyt na Najlepszych Sportowców Warszawy. Uhonorowani zostali najwybitniejsi zawodnicy reprezentujący barwy stolicy.

Miło nam poinformować, że wśród laureatów prestiżowej kategorii Najlepszy Sportowiec Roku 2014 znaleźli się studenci naszej Uczelni oraz zawodnicy klubu AZS AWF Warszawa:

III miejsce – Radosław Kawęcki – pływanie – AZS-AWF Warszawa;
IV miejsce – Paweł Korzeniowski – pływanie – AZS-AWF Warszawa;
VI miejsce – Oktawia Nowacka – pięciobój nowoczesny – Stowarzyszenie „Pięciobój Polski – CWKS Legia" studentka AWF Warszawa;
VII miejsce – Artur Kuciapski – biegi średniodystansowe – AZS-AWF Warszawa;
VIII miejsce – Yared Shegumo – bieg maratoński – AZS-AWF Warszawa;

Wśród Najlepszych Sportowców Niepełnosprawnych Roku 2014 zwyciężył Dariusz Pender rywalizujący w szermierce na wózkach,
wychowanek Integracyjnego Klubu Sportowego AWF Warszawa. Dalsze miejsca zajęli:
II miejsce – Marta Fidrych – szermierka na wózkach – Integracyjny Klub Sportowy AWF
III miejsce – Małgorzata Jankowska – tenis stołowy – Integracyjny Klub Sportowy AWF

W skład kapituły XV Plebiscytu na Najlepszych Sportowców Warszawy, która wyłoniła laureatów poszczególnych kategorii weszli:
Irena Szewińska – przewodnicząca;
Dorota Idzi;