Waldemar Madej Trenerem Roku zawodników niepełnosprawnych

W dniu 10 lutego 2018 r., podaniem wyniku otwartego głosowania na Bohatera Internautów, zakończył się plebiscyt Megatiming.pl na "Bohaterów 2017 Roku" w polskim pływaniu.

Specjalna kapituła złożona ze znakomitych postaci polskiego pływania oddała głosy w dziesięciu różnych kategoriach. W debiutującej w tym roku kategorii: Trener Roku zawodników niepełnosprawnych, zwyciężył Waldemar Madej, pracownik AWF Warszawa z Zakładu Teorii Sportu, Pływania i Ratownictwa Wodnego. Trener Waldemar Madej jest uznawany za najlepszego polskiego szkoleniowca pływaków niewidomych w naszym kraju. Ma bardzo bogate trenerskie doświadczenie. Spod jego skrzydeł wyszło kilku medalistów igrzysk paraolimpijskich, mistrzostw świata i Europy. Wśród jego podopiecznych jest zwycięzca o tytuł "Najlepszego zawodnika niepełnosprawnego 2017 roku" Wojciech Makowski, któremu Waldemar Madej pomógł aż trzykrotnie stanąć na podium mistrzostw świata w Meksyku. To właśnie pod jego wodzą Makowski został złotym medalistą czempionatu na 100 m stylem grzbietowym.

Wyniki głosowania oraz informacje o zwycięzcach we wszystkich kategoriach plebiscytu "Bohaterowie 2017 Roku" są dostępne na stronie organizatora: www.megatiming.pl

Serdecznie gratulujemy wszystkim Bohaterkom i Bohaterom, w szczególności trenerowi Waldemarowi Madejowi i jego podopiecznemu Wojtkowi Makowskiemu.

Życzymy kolejnych sukcesów!

data publikacji: 2018.02.12